• Ново
Ниската цена нефритови камък мат турмалин нагревателен матрак, терапия турмалин Нефритови матрак мека мебел възглавница 70X160 см Безплатна доставка

Ниската цена нефритови камък мат турмалин нагревателен матрак, терапия турмалин Нефритови матрак мека мебел възглавница 70X160 см Безплатна доставка

BGN 510.00
BGN 928.00
-45 %
В магазина

Брой продукти


Евтини Цена Жад Камен Мат Турмалин Греење Душек, Терапија Турмалин Jade Душек Троседот Перница 70 X160 CM Бесплатен Превозот
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Преносни и издржливи.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 70cm X160cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.W./G. W. по парче : 12kgs Производ прикажани : Перница не вклучувајќи ги, ако сакате тоа, ве молам само да не контактирате, многу благодарам однапред !! Пакет : Материјали референца : Производи за Споредба : Погоден за кој да го користите : Енергија Камен :
Како да се користи Масажа Душек :
1 .Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.
2)Поврзан на температура ontroller и греење тело откако вметната извор на енергија.
2.Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.
3.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија.
4. По употреба,исклучување на контрола на температурата хируршка постапка, а потоа повлечете го приклучокот.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1. Ние брод на адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3.

Подробности

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
търговска марка:
Захар
Приложение:
Тяло
Номер На Модела:
JMM-90
Материал:
като изложба на изображението
Цвят:
както е показано на фигура
Тегло:
12KG
Име:
Магнит Каменна Енергия Нефритови Матрак
Материали:
Изкуствена кожа
Материал:
Нефритови камък / Турмалин / Германит и изкуствена кожа
Размер:
70cmX160cm

Те също купуват с този продукт

80шт медицинска помощ премахване на възпаление на аналгезия гърба / шията / крака здравеопазване гипс болка заболяване ревматоиден артрит

BGN 9.00 47.12

80 Pcs Медицински Гипс се Елиминира Воспаление, Болка Назад / Вратот / Нога Здравствена Заштита Гипс Болка Болест Ревматоиден Артритис 80 КОМПЈУТЕРИ = 10 кеси , 8 КОМПЈУТЕРИ = 1 торбаназад болка печ Болка објавено Болка Крем болка гипс пиперки гипс zb болкаЛесно, каде болка паста каде...

10 двойки самозалепващи физиотерапевтични електрод накладки за десетки акупунктурните мускулни стимуланти десетки машина накладки 5*5/4 * 4 см квадрат

BGN 18.00 21.25

Десетици / EMS Машини electrode подлога, погодни за повеќето преносни електротерапија единици, може да се користи за Десетици Акупунктура,Слабеење Massager,Дигитални Терапија Машина Massager...

Горещ дървен масажор ръка дърпа триъгълник масажор за гърба масивна дървесина не иска разтрийте гърба си около масажор продукт за масаж на здравето

BGN 9.00 12.64

Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања Пакување и appearancestor може да има некои разлики...

Шиен масажен уред многофункционален център за масажи, изтривалка за врата електрически масажна възглавница за масаж на тялото, гърба, талията, бедрата

BGN 420.00 576.00

Грлото на масажа мултифункционален уред вратот масажа подлога електрични масажа перница масажа на телото назад половината задникотПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

HIMABM китайски негативно облекчение физиотерапия противопожарно лечение терапия здравеопазване силиконови вендузи буркан TCM акупунктура, масаж фумигация

BGN 29.60

HIMABM Кинески cupping физиотерапија оган третман терапија здравствена заштита силикони cupping тегла TCM акупунктура масажа кадењеАко сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме...

Релаксация на шийката на матката масажно устройство Масажна възглавница електрически масажор за тяло възглавница за гърба масажор за здраве Безплатна доставка

BGN 418.00 572.80

Опуштање на Грлото на масажа уред Масажа перница електрични тело massager назад перница massager здравствена заштита Слободни shipingПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Брадичката Масаж На Врата Нежна Шия По-Тънък Деколте Треньор Намали Двойно Тънък Премахване На Бръчки Челюст Масажор На Тялото, Лифтинг На Лице Инструменти

BGN 5.00 5.12

Преносни Proffesional Тенка Axunge во Брадата, Брадата Massager Брадата Тренер со Три Извори Ткаенина Пакување КесиКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Пренослив, погодно за носење наABS и TPR материјал направи тоа трајни3 спрингс, можете да го користите во многу долго времеИзвонреден ефект, тоа е прифатливаСпецификации : Материјал : ABS, TPRБоја : белаГолемина : 140*60*52 MMПакетот вклучува : 1 x Брадата Massager3 x пролет со ПП торба1 x Инструкции1 x 600 D Оксфорд торба1 x Блистер школка

5A клас SiBin brown color Bian stone massage guasha kit beauty face plate with 3 fork 118x65x10mm original gift bag chart

BGN 36.78

Материјал : 5 A одделение Оригинални Si Бин BianкаменСтр чипка на потекло : Si Бин Shan Кина Донгподарок gua ша табелатаспореди со црно bian камен, индексот на бројот на impluse и далечински сите се повисоки од црна bian камен ,тоа е на superfine bian камен,оригиналното место Sibin Shandong.Bianкамен терапија може да се промовира енергетскиот метаболизам во канали,НАПОМЕНА : Ефектот ќе биде многу подобро, кога се користи за масажа на нафта во исто време.Овој производ е природен bianкамен производи, Никогаш не се фрли или се скрши off

Здравеопазване Корея Crystal Jade За Красота Мат Германий Турмалин Нефрит Матрак Електрическо Отопление Терапия Масаж Мат Безплатна Доставка

BGN 362.00 556.80

Здравствените Кореја Кристал Jade Убавина Мат Германиум Турмалин Jade Душек Електрични Терапијата Масажа Подлога Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во conver делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Горещи , Германиевая възглавница на здравеопазването Спящата възглавница на шийката на позвонок Масажна възглавница, Както се вижда по телевизията Безплатна до

BGN 168.00 336.00

Најжешките 2016 година, Германиум Перница Здравствена Заштита Перница за Спиење Грлото на ' Рбетот Масажа Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

HANRIVERNatural Турмалин Масаж На Врата Възглавница Назад Талия Инфрачервената Терапия На Шийката На Матката Сцепление Масажор На Здравеопазването За Релаксация

BGN 93.00 102.24

Функција ( Корист) : 1, Природни Турмалин ефикасно намалување на болеста и болката 2, Борбата против зрачење...

Отслабване Масаж На Лице, Масажисти Цифров Десетки Терапия Електрод Акупунктура Масажор Машина Нерв Стимулатор На Мускулите На Здравеопазването

BGN 12.00 23.74

лицето потенок десетици терапија акупунктура massager машина нервно мускулна stimulatorСпецификации Материјал : Пластични Боја : Розова Должина на Кабел : За 100cm Powered by : 2 x AAA батерија (не се вклучени) Работењето 1...

2 елемента Виетнам Палисандър лицето на носа масаж на терени анти-стрес масажор за тяло лимфната красотата на лифтинг на лицето, подпомага движението на кръвта

BGN 17.95

2 парчиња Виетнам ружино дрво се соочуваат носот масажа стружење antistress тело massager лимфниот убавина Лицелифт промовира крвта циркулираГолемина : 14cm*3.5 смМатеријал : Виетнам Ружино ДрвоПакетот вклучува : 2 парчиња Специјални ефекти : 1...

здравеопазване матрак нефрит инфрачервен мат нефрит отопление масаж разтегателен възглавница 50*150 см Безплатна доставка

BGN 319.00 580.80

2016 Здравствена Заштита Душек Jade Инфраред Мат Jade Греење Масажа Троседот Перница 50*150 CM Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Нов нос ринит, синузит терапия масажор на здравеопазването лазерна терапия инструмент

BGN 207.00 296.00

Нови Носот Ринитис Синузитис Терапија Massager Здравствена заштита Ласерска терапија инструментПримена Опсег : 1.Ринитис (алергиски ринитис,хроничен ринитис, atrophic ринитис, синузитис и turbinate хипертрофија) 2.Pharyngitis (акутна и хронична pharyngitis) 3.Otitis media 4.Одеднаш тинитус,глувостаТерапевтски Принцип : Ласерски Терапевтски Инструмент е развиена база на современи ласерски медицина и клиничката пракса...

1 бр непреработена 35*25 мм естествен планински кварц Йони яйце нефритовое яйце кристална топка тазовое упражнение на Кегел вагинална подтягивающая обхват

BGN 15.98

1 buc Undrilled 35*25мм Природен Камен Кварц Yoni јајце Jade јајце Кристална Топка Карличен Кегел Вежби Вагинален Затегнување Сфераиме : Рок кварцголемина : 35*25mmтежина : 2833gЗабелешка : ако сакате drilled или сакате тоа со штанд,ве молиме контактирајте со нас.поради тоа што е направена од природен камен,производот боја може да биде малку различен од сликата,ви благодариме за вашето разбирање.

10шт 40 мм*30мм натурален Синцзян хэтянь нефрит нефрит яйца пробити яйца Йони за жени послеродовое възстановяване топки

BGN 168.00 240.00

10pcs 40mm*30мм Природни xingjiang hetian Nephrite Jade Јајца drilled Yoni Јајца за Жените Постпартална Обновување ТопкиPls се забележи на боја,бојата не е чисто црна,исто така, има некои многу, многу темно зелени,изгледа како црн,но, исто така, може да се провери што има зелена боја на површината,тешко е да се погледне надвор во слика.Но, за материјалот е природен,па детали боја е посебна на секое парче.природен камен можеби, исто така, имаат некои природни дефекти.материјалот е Xingjiang hetian nephriteГолема : Големина е околу 50mm*35mmМедиум : големина е за 43mm*30ммМала : големина е за 35mm*25mmЗа големината и тежината : за сите објектот е рачно изработени објект и Упатство за мерење,па големина и тежина ќе имаат некои Отстапувањепрепорачан Употреба : Да се изврши кегел вежби, прво се празни бешиката.Вметнете ја jade јајце и стискаш на мускулите кои ќе се чувствувате како жад јајце или jade бен wa топки се движат.Оваа лифтови на карличните...

Мини масаж на тялото рамото на акупунктурните точки акупунктурный кръпка електротерапия цифров Меридиан масажен инструмент за пълна функция

BGN 39.20

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќ : 3 * AAA батерија(не се вклучени)Големина на : 14.4 * 6.8 * 2.5 cmПакет листа : 1 * Massager, 2 * пар од paster, 2 * жица, 1 * USB кабел, 1 * адаптер