• Ново
Унисекс гореща неопреновая талия за отслабване Фитнес колан (спорт, коригиращото бельо, корема машинка за подстригване колан) Безплатна доставка

Унисекс гореща неопреновая талия за отслабване Фитнес колан (спорт, коригиращото бельо, корема машинка за подстригване колан) Безплатна доставка

BGN 19.00
BGN 20.78
-9 %
В магазина

Брой продукти


започнете
крајот Унисекс Топла Neoprene Половината Слабеење Фитнес Појас од JERN (Спорт, Shapewear, Стомакот Тример Girdle) ТЕНОК ПОЛОВИНАТА; обезбедува ИНСТАНТ АБДОМИНАЛНА КОМПРЕСИЈА и LUMBAR ПОДДРШКА. ЗАГРЕВА вашиот јадро абдоминална област што ти ПОТ ПОВЕЌЕ при извршувањето на вашите секојдневни активности. УДОБНА, ЛЕСНА ТЕЖИНА; ги ЗГОЛЕМУВА ФИТНЕС РУТИНСКИ со ЗГОЛЕМУВАЊЕ на МАСТИ ГОРИ. Внатрешните слоеви зголемување на телесната температура и пот додека нејзиниот надворешен слој е СУПЕР АБСОРБЕНТА, така што ПОТ НА ВНАТРЕ и да ОСТАНАТ СУВИ ОД НАДВОР. НЕВИДЛИВИ ПОД ОБЛЕКАТА. Пакетот вклучува 1 Смета Унисекс Топла Neoprene Половината Слабеење на Фитнес Клубот. Опис на производот научни дизајн и компресија ви помага исправен став на телото, израмните стомакот, цврст стомак и љубовта се справува со што доведува до повеќе моделирани слика и визуелно да го намали телесната тежина. Можете да го носат под вашата омилена облека беспрекорно и да уживате работи, вежбање, спорт, пешачење или само го носат дома при извршувањето на вашите секојдневни задачи. КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА? Нејзината единствена влакна и материјал се произведуваат поголема компресија во стомакот и половината. Внатрешните слоеви зголемување на основната телесна температура резултира во повеќе пот додека нејзиниот надворешен слој е супер абсорбента. Така што пот на внатре и да останат суви од надвор. Генерално, тоа ги зголемува ефикасноста на вашите фитнес рутина и expedites вашиот калории и масти гори, што доведува до потенок половината. За подобри резултати, ги носи редовно со каква било физичка активност. Здрава исхрана и добра хидратација ќе покаже резултати брзо и да се подобри вашата благосостојба. ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Рака мие и се исуши. Ве молиме НЕ Железо / Машина за Миење / Кајгана / Сува чиста. ГОЛЕМИНАТА ИНСТРУКЦИИ : ве Молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно да се утврди точното совпаѓање. Вашата природна половината е narrowest дел од вашиот midsection (обично три прста над папокот). Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме да се консултирате со вашиот лекар пред почетокот на секоја програма за вежбање. 2. Прекинете со употреба ако било непријатност се случува. 3. Можеби има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или вашиот монитор settings. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 JERN Унисекс Топла Neoprene Половината Слабеење Фитнес Појас во запечатен polybag.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Кремове За Отслабване
търговска марка:
Си ен Херб
Тип:
Тайна За Отслабване
НЕТНО ТЕГЛО:
1 бр
Номер На Модела:
талия за отслабване

Те също купуват с този продукт

Нов нос ринит, синузит терапия масажор на здравеопазването лазерна терапия инструмент

BGN 207.00 296.00

Нови Носот Ринитис Синузитис Терапија Massager Здравствена заштита Ласерска терапија инструментПримена Опсег : 1.Ринитис (алергиски ринитис,хроничен ринитис, atrophic ринитис, синузитис и turbinate хипертрофија) 2.Pharyngitis (акутна и хронична pharyngitis) 3.Otitis media 4.Одеднаш тинитус,глувостаТерапевтски Принцип : Ласерски Терапевтски Инструмент е развиена база на современи ласерски медицина и клиничката пракса...

ZRLOWR за многократна употреба коляното си главата на крак спортна травма аналгезия торба с лед на първа помощ здравеопазване

BGN 7.00 8.80

ZRLOWR Обновливи Коленото Главата Нога Спортски Повреди Болка Мраз Вреќа за Прва Помош Здравствена Заштита Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На мраз вреќа е одлична за Повреди или sprains и ќе помогне да се намали отокот За употреба на било кој му наштети како што испакнатини, модринки, sprains и видови Може да се применува на кој било дел од телото за брзо болка Повеќе Бенефиции : ја Намалува крварење во ткива, го спречува или намалува отокот, намалување на мускулен спазам и болка, ја намалува болката од numbing област и со ограничување оток Како да го користите : Едноставен за употреба, за Ice pack отстрани капа потоа да се пополни со коцки мраз, кршен мраз или вода...

Релаксация на шийката на матката масажно устройство Масажна възглавница електрически масажор за тяло възглавница за гърба масажор за здраве Безплатна доставка

BGN 418.00 572.80

Опуштање на Грлото на масажа уред Масажа перница електрични тело massager назад перница massager здравствена заштита Слободни shipingПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Отслабване Масаж На Лице, Масажисти Цифров Десетки Терапия Електрод Акупунктура Масажор Машина Нерв Стимулатор На Мускулите На Здравеопазването

BGN 12.00 23.74

лицето потенок десетици терапија акупунктура massager машина нервно мускулна stimulatorСпецификации Материјал : Пластични Боја : Розова Должина на Кабел : За 100cm Powered by : 2 x AAA батерија (не се вклучени) Работењето 1...

Добър жълто Нефритови матрак инфрачервено отопление Нефритовая Масажна възглавница AC220V 150x50cm Безплатна доставка

BGN 367.00 667.20

Добар Жолта Jade Душек Инфрацрвена Греење Jade Масажа Перница AC220 V 150x50cm Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

2 елемента Виетнам Палисандър лицето на носа масаж на терени анти-стрес масажор за тяло лимфната красотата на лифтинг на лицето, подпомага движението на кръвта

BGN 17.95

2 парчиња Виетнам ружино дрво се соочуваат носот масажа стружење antistress тело massager лимфниот убавина Лицелифт промовира крвта циркулираГолемина : 14cm*3.5 смМатеријал : Виетнам Ружино ДрвоПакетот вклучува : 2 парчиња Специјални ефекти : 1...

Шиен масажен уред многофункционален център за масажи, изтривалка за врата електрически масажна възглавница за масаж на тялото, гърба, талията, бедрата

BGN 420.00 576.00

Грлото на масажа мултифункционален уред вратот масажа подлога електрични масажа перница масажа на телото назад половината задникотПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Мини масаж на тялото рамото на акупунктурните точки акупунктурный кръпка електротерапия цифров Меридиан масажен инструмент за пълна функция

BGN 39.20

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќ : 3 * AAA батерија(не се вклучени)Големина на : 14.4 * 6.8 * 2.5 cmПакет листа : 1 * Massager, 2 * пар од paster, 2 * жица, 1 * USB кабел, 1 * адаптер

1 бр непреработена 35*25 мм естествен планински кварц Йони яйце нефритовое яйце кристална топка тазовое упражнение на Кегел вагинална подтягивающая обхват

BGN 15.98

1 buc Undrilled 35*25мм Природен Камен Кварц Yoni јајце Jade јајце Кристална Топка Карличен Кегел Вежби Вагинален Затегнување Сфераиме : Рок кварцголемина : 35*25mmтежина : 2833gЗабелешка : ако сакате drilled или сакате тоа со штанд,ве молиме контактирајте со нас.поради тоа што е направена од природен камен,производот боја може да биде малку различен од сликата,ви благодариме за вашето разбирање.

30 двойки(60шт) Гореща продажба на висококачествен устранимый кръпка гел за очи против -- бръчки колаген хидрогел

BGN 20.78

30pairs(60pcs) Топла продажба на висок квалитет на расположливиот hydrogel колаген антинавремено гел за око печПакување : 30bags / многу(60pcs)Производ Состав : Овој производ се состои од антилепење слој, гел слој, и назад слој.Гел слој содржи нане и други природни растителни екстракти.Функција : Да се ослободи од ќеси под очите; да се отстрани око темни кругови и око брчки.Да се ослободи од врани' нозе околу очите за да се направи на лицето се појавуваат помладите.Поле на примена : Овој производ може да ублажување на заморот на очите и влогови,вообичаено се применуваат за непријатноста предизвикана од читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА,или со користење на компјутер за долго време.Кој може да е потребна на нашите производи?1...

5A клас SiBin brown color Bian stone massage guasha kit beauty face plate with 3 fork 118x65x10mm original gift bag chart

BGN 36.78

Материјал : 5 A одделение Оригинални Si Бин BianкаменСтр чипка на потекло : Si Бин Shan Кина Донгподарок gua ша табелатаспореди со црно bian камен, индексот на бројот на impluse и далечински сите се повисоки од црна bian камен ,тоа е на superfine bian камен,оригиналното место Sibin Shandong.Bianкамен терапија може да се промовира енергетскиот метаболизам во канали,НАПОМЕНА : Ефектот ќе биде многу подобро, кога се користи за масажа на нафта во исто време.Овој производ е природен bianкамен производи, Никогаш не се фрли или се скрши off

poprelax jade мокса лицето beauty remove device бръчки натурален валяк электронагревательная терапия Здравето Грижа за кожата, масаж инструменти

BGN 86.00 126.40

Jade Moxa стап Обраснат убавина уред Jade убавина стап Електрични рачни massager Намалување на брчките на лицето Боја : Светло Зелена Бренд : менито што се РЕЛАКСИРААТ Професионална масажа опрема производителот Jade е редок природни богатства на светот, кој беше погребан подземна за илјадници милиони години, тоа содржи повеќе од 30 видови на корисни microelements за човечкото тело : како Zn, Fe,Cu, Mn, Mg, Co, Se, Cr, Ti, Li, Ca, K, Na, итн...

3 бр 40*25 мм просверленная смес нефритовое яйце естествен камък обсидиан кристална топка тазовое упражнение на Кегел гостилница вагинални мускули Йони яйце

BGN 29.26

3 еез 40*25мм Drilled микс jade Јајце природен камен obsidian кристална топка Карличен Кегел Вежби Вагинален Затегнување на Мускулите yoni ЈајцеЗатоа што тоа е природен камен,се направени од рачно изработени ...

80шт медицинска помощ премахване на възпаление на аналгезия гърба / шията / крака здравеопазване гипс болка заболяване ревматоиден артрит

BGN 9.00 47.12

80 Pcs Медицински Гипс се Елиминира Воспаление, Болка Назад / Вратот / Нога Здравствена Заштита Гипс Болка Болест Ревматоиден Артритис 80 КОМПЈУТЕРИ = 10 кеси , 8 КОМПЈУТЕРИ = 1 торбаназад болка печ Болка објавено Болка Крем болка гипс пиперки гипс zb болкаЛесно, каде болка паста каде...

2 човека с помощта на хапче за отслабване TENS therapy device full body Physiotherapy massager eclectical pulse Muscle Stimulator trainer

BGN 56.96

2 луѓе користење на слабеење ДЕСЕТИЦИ терапија уред со полно тело, Физиотерапија massager eclectical пулсот на Мускулите Stimulator тренерОна што ќе добиете ако ги поставите цел ?1 * SYK308 B Електрична нервна мускулите stimulator1 * адаптер1 * USB кабел2 * electrode кабел2 * Електротерапија влечки (за 26cm)4 * electrode паста1 * притисок плоча1 * кожна торба1* англиски јазик прирачник(со оглед може да не разбираат англиски јазик многу добро,ние ги објави прирачник за корисникот содржина тука во следните содржини)Кои имаат потреба од тоа ?Ако имате симптоми на грлото на spondyosis, periarthritis humeroscapularis, артритис, вирус на lumbar мускулите, периферниот нерв парализа, myalgia , воспаление и слично,можеби ќе треба некои масажа или вистинска релаксација ...

Горещ дървен масажор ръка дърпа триъгълник масажор за гърба масивна дървесина не иска разтрийте гърба си около масажор продукт за масаж на здравето

BGN 9.00 12.64

Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања Пакување и appearancestor може да има некои разлики...

2017 нов дизайн и печат на краката с топъл назад на стола за масаж на седалката домашен офис седалка за масаж на аналгезия здравеопазване масажна възглавница

BGN 420.00 576.00

2016 година НОВИ Нога печати дизајн Загрева Назад Масажа Стол Седиште Home Office Седиште Масажа болка здравствена заштита масажа перницаПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

KIFIT практичен универсален Бисерный дървен автомобил микробус такси предното масаж на седалката офис стол делото възглавница за здравето масажен инструмент

BGN 40.00 61.90

Universial Beaded Дрвени Пред Масажа Седиште Стол Покрие Перница Автомобил Ван КамионСпецификација : Големина : Прибл...

Горещи , Германиевая възглавница на здравеопазването Спящата възглавница на шийката на позвонок Масажна възглавница, Както се вижда по телевизията Безплатна до

BGN 168.00 336.00

Најжешките 2016 година, Германиум Перница Здравствена Заштита Перница за Спиење Грлото на ' Рбетот Масажа Перница Како што се Гледа На ТВ Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

Best Selling Korea Thermal Jade Mattress Heating Tourmaline Pad Medical Germanium Health Mattress 0. 7X1. 6M Drop Shipping

BGN 524.00 952.00

2016 Година Најдобро Продаваните Кореја Термички Jade Душек Греење Турмалин Подлога Медицински Германиум Здравје Душек 0.7 X1.6 M Пад на ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...