• Ново
Шиен масажен уред многофункционален център за масажи, изтривалка за врата електрически масажна възглавница за масаж на тялото, гърба, талията, бедрата

Шиен масажен уред многофункционален център за масажи, изтривалка за врата електрически масажна възглавница за масаж на тялото, гърба, талията, бедрата

BGN 420.00
BGN 576.00
-27 %
В магазина

Брой продукти

Грлото на масажа мултифункционален уред вратот масажа подлога електрични масажа перница масажа на телото назад половината задникот
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
5. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас. Ние ќе ги пренесе тоа од начинот на кој можете да изберете. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина(вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Враќање
1.Овој објект е покриена со една година гаранција. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за испраќање и враќање превозот цена .

Подробности

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Приложение:
Тяло
Размер:
Medium
Номер На Модела:
LHM-JR63
Материал:
Изкуствена кожа
Класификация На Цветя:
Кафяви
класификация гизиотерапии:
Инфрачервен
Материал:
PU
Размер:
220V

Те също купуват с този продукт

2017 Безплатна доставка преносим био Микротоковый масажор за очи премахване на бръчки, стягане на кожата красотата машина, преносим масажор за очи

BGN 30.00 31.92

2016 година Бесплатен Превозот Преносни БИО Microcurrent Око Massager Навремено Отстранување на Кожата Лифт Убавина Машина Преносни Око MassagerПроизведено во Кина од Careshine Медицински Ко.ltd420256Опис На Окото Massager Навремено Отстранување : Работат на принцип : микро тековни е да се симулираструја на човечкото тело и да ја поделат него во различни бранови форми наоди длабоко во epidermal слој, дермисот слој и subcutaneoмускулна ткиво односно за снабдувањеелектрична енергија на клетките на кожата, стимулирање на енергија кои се содржани во клетките и да ја активиратеклетките, на тој начин зголемување на производството на intracellular АТП, зајакнување на продорен сила на клетките,промовирање на синтеза на intracellular ферментира и протеини, да им помогне на возраст клетки се добие нормален метаболизами циркулација и да се забрза исхрана апсорпција и отпад екскреција на клетките.biologic микро тековната може да го надополнува електрична енергија на кожата, па како да се ре стимулирање на виталноста на клетката...

Търговия на едро здрава електрическа машина за терапия на стола за масаж отопление масажор за цялото тяло като се вижда по телевизията

BGN 427.00 776.72

Трговија на големо Здрава Електрични со Полно Тело, Massager Греење Стол за Масажа Терапија Машина Како што се гледа на ТВТопла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1...

Медицинско устройство, с ниско ниво на лазер от 650 nm за алергичен ринит

BGN 203.00 398.40

650nm ниско ниво ласерски медицинскиот уред за алергиски ринитисКарактеристики : 1.Усвојува ниско ниво на ласерски зрачење кој е безболен, неинвазивни, без несакани ефекти и има добри, repid ефекти.2...

Направи си САМ Colon Hydrotherapy Device Colonic Hydrotherapy Machine Detox Colon Cleanser Colon Irrigation клизма с озоновой стерилизация

BGN 1439.00 1598.40

DIY Homeкористење Colonic Хидротерапија МашинаЗдравје, Долговечност и Убавина, Започнете Од Цревната Прочистување!Цревата играат клучна улога во човечкото тело со излачување на токсините и отпад од внатре...

Професионален масаж на кръста устройство масажна възглавница на здравеопазването масажна възглавница въздушна възглавница за масаж на гърба

BGN 199.00 272.00

Професионални половината масажа уред масажа подлога за здравствена заштита масажа перница назад масажа перницаПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

2 бр. / лот лифтинг каишка спален лифтинг Маска масаж, отслабване на лицето Shaper релаксация на лицето отслабване превръзка

BGN 8.00 9.38

Висок квалитет на производот.Стареат, мускулите почна да се опуштите! Двојно брадата почна да се појави!Трошат многу пари за купување на затегнување крем не ефект!Тенка површина појас може да бидат построги брадата и образ мускулна релаксација за подобрување на површината форма!Можете да ги носите во било каде, во куќата во бањата и така натаму.Пакет содржина : 2 парчиња * Лице Слабеење Обликувањето ПојасМоже исто така како оваа :

Китай чудо TDP лампа минерален елемент плоча за TDP инфрачервени минерални лечебни плоча голям диаметър 166 мм

BGN 36.80

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрајНашите TDP Светилка има уникатна, преголеми црно тркалезна плоча глинаобложена со минерални формирање на 33 суштински елементи...

Цени На Едро На Електрически Вибратор Масажен Стол Мат Стол На Най-Добрите Продажба 2017

BGN 330.00 600.00

Трговија На Големо Вибратор Електричен Стол За Масажа Мат Масажа Стол Најдобро Продаваните 2017 Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1...

10 двойки / Лот провеждане на влакна електрод коленете масажни десетки коленете с жак 2,5 мм подводящий тел кабел използването за масаж

BGN 197.00 232.00

Спецификација : Точка име : Electrode масажа kneepads Апликација:Центарот за Рехабилитација Материјал:Сребрени влакна+памук Големина:25*18*15cm Snap дупка : 3.5 mm Џек дупка на жица:2,5 mm Feactures : 1.100% нов бренд име, висок квалитет...

Нефритовая възглавница на здравеопазването електронно топлина нефритовое отопление легло матрак отопление физиотерапевтический мат 3 размер за вашия избор

BGN 506.00 920.00

Jade здравствена заштита перница електронски топлина jade греење кревет душек греење физикална терапија мат 3 Големина за Вас ИзборТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...

2014 Китай продукти евтин масажен колан масажна машина постукивающая функция рамото масаж на гърба, отпуснете се

BGN 170.00 217.60

2014 кина производи евтини масажа појас масажа машина функцијата рамо назад масажа се опуштитеТопла продажба!!( Нашата приклучок е Две рамни игли, ако тоа не може да се користи во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за да добие Приклучок конвертор (Европски стандард или British standard приклучок).)Карактеристики на евтини масажа појас 1...

двойна ушния Vaccaria seed paste стикер акупунктура красота масаж загуба на тегло ухото натиснете семена е по-добре

BGN 22.32

Детали за производотдвојно семе Auricular Vaccaria семе уво залепи налепница акупунктура масажа губење тежина за контрола на апетитот уво притиснете семе Кора исклучено директно во лента стави на уво може да биде удобен и сигурен, и секогаш треба да притиснете на паста место, придонесуваат за подобрување на стимулирање на акупунктурата поени; време за користење 12 дена за да го замените лето, во зима 35 дена е соодветно; паста одмор за два дена.

ПОП RELAX health care турмалин топката гривна Корея Германий камък отрицателен баланс на йони на енергия модни гривни за жени, мъже

BGN 44.00 63.36

Турмалин хривнија енергија хривнијаМенито што се РЕЛАКСИРААТ здравствена заштита турмалин топката хривнија Кореја германиум камен негативни јони биланс на енергија мода нараквици за жени мажи ПРB22 Професионални здравствени производителот 2pcs на хривнија во пп вреќи Не vib масажаОваа нараквица гласале 2022pcs на турмалин камен Турмалин емитува околу 2,5~13.5 micron на инфрацрвени зраци и на тоа?s исти со инфрацрвени зраци на човечкото тело и во себе си, па тоа е наречен "ray of life"...

най-новият медицински инструмент, ринит физиотерапия, лазерно зарастването на устройството

BGN 203.00 398.40

најновите медицински инструмент ринитис физиотерапија ласерски исцелување уредКарактеристики : 1.Усвојува ниско ниво на ласерски зрачење кој е безболен, неинвазивни, без несакани ефекти и има добри, repid ефекти.2...

2017 нов дизайн и печат на краката с топъл назад на стола за масаж на седалката домашен офис седалка за масаж на аналгезия здравеопазване масажна възглавница

BGN 420.00 576.00

2016 година НОВИ Нога печати дизајн Загрева Назад Масажа Стол Седиште Home Office Седиште Масажа болка здравствена заштита масажа перницаПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

KONGDY Health Care медицински пластир 10 бр аналгетичен aid 7*10 см аналгетичен си шия и рамо, аналгетичен помощ

BGN 8.00 15.36

Здравствена Нега Медицинска Фластер 10 Компјутери / Многу Болка Гипс 7*10см дел на Грбот Печ Врат Рамо Аналгетик за Болка во ГипсЉубезно ве молиме да напомена : Многу фактори влијаат врз телото болки,како што се преоптоварување на трудот,неточни држење на телото,постар е остеопороза, реума и сл...

6 бр./лот очите мини силиконови масажът чаша силиконов масажор за лице баночная чаша грижа за лице лечение

BGN 5.00 5.58

1 Техниката е сигурна и веродостојна 2 Не постои инфекција и болка во лекувањето на болестите 3 Тоа е погодно за операторот и лесно да ја прифатат...

Турмалиновый мат нагревателен масажна подложка с висококачествена кожа Безплатна доставка

BGN 278.00 427.20

Турмалин Мат Греење Масажа Мат со висококвалитетна Кожа Бесплатен ПревозотТопла Продажба Слични Предмети!!Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење...