• Ново
2017 нов дизайн и печат на краката с топъл назад на стола за масаж на седалката домашен офис седалка за масаж на аналгезия здравеопазване масажна възглавница

2017 нов дизайн и печат на краката с топъл назад на стола за масаж на седалката домашен офис седалка за масаж на аналгезия здравеопазване масажна възглавница

BGN 420.00
BGN 576.00
-27 %
В магазина

Брой продукти

2016 година НОВИ Нога печати дизајн Загрева Назад Масажа Стол Седиште Home Office Седиште Масажа болка здравствена заштита масажа перница
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
5. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас. Ние ќе ги пренесе тоа од начинот на кој можете да изберете. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина(вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Враќање
1.Овој објект е покриена со една година гаранција. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за испраќање и враќање превозот цена .

Подробности

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Приложение:
Тяло
Размер:
Medium
Номер На Модела:
LHM-LEK61
Материал:
Изкуствена кожа
Материал:
Изкуствена кожа
Размер:
220V

Те също купуват с този продукт

10 двойки / Лот провеждане на влакна електрод коленете масажни десетки коленете с жак 2,5 мм подводящий тел кабел използването за масаж

BGN 197.00 232.00

Спецификација : Точка име : Electrode масажа kneepads Апликација:Центарот за Рехабилитација Материјал:Сребрени влакна+памук Големина:25*18*15cm Snap дупка : 3.5 mm Џек дупка на жица:2,5 mm Feactures : 1.100% нов бренд име, висок квалитет...

2014 Китай продукти евтин масажен колан масажна машина постукивающая функция рамото масаж на гърба, отпуснете се

BGN 170.00 217.60

2014 кина производи евтини масажа појас масажа машина функцијата рамо назад масажа се опуштитеТопла продажба!!( Нашата приклучок е Две рамни игли, ако тоа не може да се користи во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за да добие Приклучок конвертор (Европски стандард или British standard приклучок).)Карактеристики на евтини масажа појас 1...

40 Бр Хапче За Отслабване Navel Stick Patch Magnetic Slim Patches Loss Fat Burning Lose Хапче За Отслабване Patch Загуба На Тегло Remedy Massage C678

BGN 11.00 17.31

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.*Употреба : 1...

Професионален масаж на кръста устройство масажна възглавница на здравеопазването масажна възглавница въздушна възглавница за масаж на гърба

BGN 199.00 272.00

Професионални половината масажа уред масажа подлога за здравствена заштита масажа перница назад масажа перницаПревозот и царински давачкиНие обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

1 X Натурален Нефритови Камък Тяло, Масаж На Краката Чук Чук На Главата, Релаксиращ Масаж На Красотата Е Здраве Инструменти За Теглене На Стрес Релаксиращ Масажор

BGN 13.00 20.42

Природни Жад Камен Тело Нога Масажа Удар Чекан Главата Relax Масажа Убавина Здравје Алатки Стрес Ослободување Massager РелаксирачкиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

KONGDY Health Care медицински пластир 10 бр аналгетичен aid 7*10 см аналгетичен си шия и рамо, аналгетичен помощ

BGN 8.00 15.36

Здравствена Нега Медицинска Фластер 10 Компјутери / Многу Болка Гипс 7*10см дел на Грбот Печ Врат Рамо Аналгетик за Болка во ГипсЉубезно ве молиме да напомена : Многу фактори влијаат врз телото болки,како што се преоптоварување на трудот,неточни држење на телото,постар е остеопороза, реума и сл...

KONGDY на здравеопазването 10 бр / пакет болка кръпка китайски медицински лют пипер кръпка за ставите аналгезия порест Чили кръпка

BGN 5.00 16.64

KONGDY Здравствена Заштита 10 Парчиња / Торба Болка Печ Кинески Медицински Топла Пиперки Гипс за Зглобови Болка Ослободување PoroChilli ПечКинески топла пиперки гипс е флексибилен болка ослободување печ...

Домашен Електрически Масаж Многофункционален На Акупунктурните Точки На Тялото, Мини Цифров Меридиан Инструмент Инструмент За Здравето На Електронен

BGN 40.00

започнетекрајотМатеријал : ABSМоќност : Вграденво батеријатаПакет листа : 1 * Massager, 4 * пар од paster, 1 * 4главата жица, 1 * 2главата жица, 1 * USB кабел, 1 * адаптер

Китай чудо TDP лампа минерален елемент плоча за TDP инфрачервени минерални лечебни плоча голям диаметър 166 мм

BGN 36.80

wyприклучокstartЖешка Стока$35$13.5$19.88$12.9wyприклучоккрајНашите TDP Светилка има уникатна, преголеми црно тркалезна плоча глинаобложена со минерални формирање на 33 суштински елементи...

10шт 18*13 мм Наньян седем години бездымная пръчка акупунктура и масаж на медицинското обгаряне с билки Мокса пелин Артемизия

BGN 22.32

Детали за производот10pcs 18*13mm Nanyang седум години без чад moxa стап акупунктура масажа moxibustion moxa обичен пелин Artemisia

Цени На Едро На Електрически Вибратор Масажен Стол Мат Стол На Най-Добрите Продажба 2017

BGN 330.00 600.00

Трговија На Големо Вибратор Електричен Стол За Масажа Мат Масажа Стол Најдобро Продаваните 2017 Топла Продажба Слични Предмети!! Функција : 1...

2 елемента четка за измиване на ръцете инструмент за почистване на черни точки по-дълбоко почистване на порите ултра мек тънък

BGN 26.00 30.08

Карактеристики : 1 Класичен вода капка форма, совршено се вклопуваат рака тип, удобно да го користите 2 Квалитетот се справи со трајни 3 Отстранување на црна 4 Масажа на кожата 5 Прецизен порите 6 Длабоко чистење детали за Производот :

двойна ушния Vaccaria seed paste стикер акупунктура красота масаж загуба на тегло ухото натиснете семена е по-добре

BGN 22.32

Детали за производотдвојно семе Auricular Vaccaria семе уво залепи налепница акупунктура масажа губење тежина за контрола на апетитот уво притиснете семе Кора исклучено директно во лента стави на уво може да биде удобен и сигурен, и секогаш треба да притиснете на паста место, придонесуваат за подобрување на стимулирање на акупунктурата поени; време за користење 12 дена за да го замените лето, во зима 35 дена е соодветно; паста одмор за два дена.

Замяна на колан гел подложки колан подложки масажор pad 3 бр./компл.

BGN 12.80

Појас Замена Гел Влошки Спецификација : Точка име : Abs појас замена влошки Својства : Тело massager Апликација : Тело, flex појас Abs топи Материјал : Гел, Nonwoven Големина : 710см и 1010см Облик : Плоштад,овална Карактеристики : 1.Новиот бренд и врвен квалитет електротерапија влошки 2.Универзал за Убавина massager уред 3.Самолепливи 4.Обновливи и издржливи,без стимулација 5.Проводен електро парче 6.Обновливи десетици електроди за ослободување на болката 7.Масажа electrode(Неплетени крпа, ЈП, Пена, Tricot) 8.Со CE, и ROHS сертификат...

най-новият медицински инструмент, ринит физиотерапия, лазерно зарастването на устройството

BGN 203.00 398.40

најновите медицински инструмент ринитис физиотерапија ласерски исцелување уредКарактеристики : 1.Усвојува ниско ниво на ласерски зрачење кој е безболен, неинвазивни, без несакани ефекти и има добри, repid ефекти.2...

2017 Безплатна доставка преносим био Микротоковый масажор за очи премахване на бръчки, стягане на кожата красотата машина, преносим масажор за очи

BGN 30.00 31.92

2016 година Бесплатен Превозот Преносни БИО Microcurrent Око Massager Навремено Отстранување на Кожата Лифт Убавина Машина Преносни Око MassagerПроизведено во Кина од Careshine Медицински Ко.ltd420256Опис На Окото Massager Навремено Отстранување : Работат на принцип : микро тековни е да се симулираструја на човечкото тело и да ја поделат него во различни бранови форми наоди длабоко во epidermal слој, дермисот слој и subcutaneoмускулна ткиво односно за снабдувањеелектрична енергија на клетките на кожата, стимулирање на енергија кои се содржани во клетките и да ја активиратеклетките, на тој начин зголемување на производството на intracellular АТП, зајакнување на продорен сила на клетките,промовирање на синтеза на intracellular ферментира и протеини, да им помогне на возраст клетки се добие нормален метаболизами циркулација и да се забрза исхрана апсорпција и отпад екскреција на клетките.biologic микро тековната може да го надополнува електрична енергија на кожата, па како да се ре стимулирање на виталноста на клетката...

ПОП RELAX health care турмалин топката гривна Корея Германий камък отрицателен баланс на йони на енергия модни гривни за жени, мъже

BGN 44.00 63.36

Турмалин хривнија енергија хривнијаМенито што се РЕЛАКСИРААТ здравствена заштита турмалин топката хривнија Кореја германиум камен негативни јони биланс на енергија мода нараквици за жени мажи ПРB22 Професионални здравствени производителот 2pcs на хривнија во пп вреќи Не vib масажаОваа нараквица гласале 2022pcs на турмалин камен Турмалин емитува околу 2,5~13.5 micron на инфрацрвени зраци и на тоа?s исти со инфрацрвени зраци на човечкото тело и во себе си, па тоа е наречен "ray of life"...

Двойна крак вытрезвителя клетки LCD йонна почиства колата ЦЕНТЪР за здравословен живот

BGN 300.80

Двоен LCD Ionic Мобилен Detox Нога Очисти СПА Машина за Здрав ЖивотКарактеристики : 1 Две независни 10x6cm LCD екрани и детоксикација процес може да се покажа дека на LCD екрани...